Levit Chilo 1 2023

id: 345

dostupnost: skladem

21 990

+ -

 množstvíKlíčové vlastnosti 
 Motor: 

Motor v zadním náboji Levit HD 

 Baterie: 

Levit ST 10,4Ah 

 Vidlice: 

RST (pružinová) 

 Velikost kol: 

20" 

 Počet převodů: 

1 x 8 

 Dojezd: 
40 - 70 km

Elektrokolo Levit Chilo,  370 Wh 2023 je praktickým a skladným společníkem pro městské dobrodružství. Pohání ho motor Levit HD umístěný v zadním náboji, který poskytuje hladkou asistenci při šlapání. Integrovaná baterie Levit ST o kapacitě 630 Wh zajišťuje dojezd 40 až 70 km, což je dostatečné pro denní dojíždění. Pružinová vidlice RST zvyšuje komfort jízdy absorbováním nerovností. Kolo má 8 rychlostí s přehazovačkou Microshiftcož umožňuje pohodlné přizpůsobení převodů podmínkám. Díky 20palcovým kolům a diskovým brzdám Zoom si užijete bezpečnou a stabilní jízdu. Toto elektrokolo je ideální pro ty, kteří hledají spojení kompaktnosti a pohodlí. Jeho skladnost a snadná manipulace jsou výhodou v městském prostředí. 


Klíčové vlastnosti 

 Motor: 

Motor v zadním náboji Levit HD 

 

Baterie: 

Levit ST 10,4Ah 

 

Vidlice: 

RST (pružinová) 

 

Velikost kol: 

20" 

 

Počet převodů: 

1 x 8 

 

Dojezd: 

40 - 70 km 

Elektrokolo Levit Chilo 1 630Wh 2023 je praktickým a skladným společníkem pro městské dobrodružství. Pohání ho motor Levit HD umístěný v zadním náboji, který poskytuje hladkou asistenci při šlapání. Integrovaná baterie Levit ST o kapacitě 630 Wh zajišťuje dojezd 40 až 70 km, což je dostatečné pro denní dojíždění. Pružinová vidlice RST zvyšuje komfort jízdy absorbováním nerovností. Kolo má 8 rychlostí s přehazovačkou Microshiftcož umožňuje pohodlné přizpůsobení převodů podmínkám. Díky 20palcovým kolům a diskovým brzdám Zoom si užijete bezpečnou a stabilní jízdu. Toto elektrokolo je ideální pro ty, kteří hledají spojení kompaktnosti a pohodlí. Jeho skladnost a snadná manipulace jsou výhodou v městském prostředí. 

Motor Levit v zadním náboji

Přemýšlíte o koupi elektrokola jako dopravní prostředek pro maminku na nákup nebo pohyb ve městě? Chcete jezdit jen v lehkém terénunebo po cyklostezkách? Nebo chcete převést rybářskou výbavu k rybníku? Potom jsou kola s nábojovým pohonem Levit HD ideální a cenově přijatelnou volbou. 

Nábojové motory se používají zejména pro městská, skládací a trekingová elektrokola. Díky využití volnoběžky se dá kolo bez problémů používat i bez zapnutého motoru. Nábojové motory většinou nedisponují torzním snímačem, což způsobuje, že se cítíte jako "na motorce".

  • kroutící moment 30Nm
  • 3,0 kg
  • kolo snadno použitelné bez zapnuté asistence motoru
Baterie Levit ST 10,4 Ah.
Srdcem elektrokola je baterie. Baterie Levit 10,4 Ah s články Li-Ion je integrovaná podél sedlové trubky. Takto spolehlivá baterie je schopna elektrokolo dovézt až do vzdálenosti 60km na jedno jediné nabití. Samozřejmě velmi závisí na profilu trati, váze jezdce, využití úrovně asistence a dalších proměnných.

Baterie se skládá z článků Li-Ion. Nabíjení baterie je možné v kole nebo v pohodlí domova (demontáž je snadná).

  • hmotnost 3,0 kg
  • dojezd na jedno nabití 40 - 70km

Ovladač - displej Levit Codac

Ovládání asistence motoru je umístěno v levé části řídítek vedle brzdové páčky. Tento ovladač Levit je základním typem zobrazování informací o elektrokole. Přehledně se dozvíte základní informace o stavu baterie a zařazeném stupni pomoci. 

Displej je velice přehledný, je vidět okamžitá rychlost, stupeň pomoci motoru, denní čas, stav baterie a jedna z mnoha funkcí tachometru (denní km, čas jízdy, atd.)

Rozměry 45x70 m


- dodací lhůta je do 3 pracovních dnů

Kde nás najdete

Cyklonovyjicin.cz
Masarykovo nám. 26/15
74101 Nový Jičín

Tel.: +420 776 246 622
IČ: 10859004